Konferování - Irena Budweiserová&Agentura

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Další umělci
Roman Kořán
Jako moderátor a redaktor spolupracuje se soukromými rozhlasovými a televizními společnostmi. Byl u začátku regionálního vysílání TV Nova a jejího pořadu „Právě dnes“.
Věnuje se moderování všech typů společenských akcí, plesů, vernisáží, koncertů, křtů, předávání cen, módních přehlídek, výstav (XII. Národní šampionát Shetland Pony). Několik let moderoval mezinárodní veletrh módy „Elegance“.
Vedle toho moderuje také odborné konference, tiskové konference, odborné diskuse a kulaté stoly.
Jako profesionální licitátor provádí aukce uměleckých předmětů, výtvarných děl, nemovitostí, koní……
Na Vysoké škole obchodní a Vysoké škole podnikání a práva v Praze přednáší předměty z oblasti managementu a prezentačních, komunikačních a manažerských dovedností. V otázkách těchto měkkých dovedností nabízíme Romana Kořána, jako odborného lektora pro firmy i soukromé osoby a to formou přednášek, kurzů, osobních konzultací, nebo seminářů.

Irena  Budweiserová vedle zpěvu, zhotovování mozaik, nahrávání audio knih, skládání a textování, dokáže zúročit své zkušenosti z koncertů a také ze svých pořadů v rozhlase k moderování různých akcí.
Například konferování Benefičního koncertu a následné dražby uměleckých děl pro Afriku (pro Malawi a Namibii), akce uspořádaná na podporu projektů se sociálním zaměřením, výroční koncert pivovaru v Berouně spolu se křtem nového typu piva, Berounský pivovar a křest nové varny, výroční akce k založení Lékárenské komory v Břevnovském klášteře.... a jiné.


Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky